لترمکس

تابلو سازی لترمکس

حروف تابلو سازی لترمکس آمیزه ای از تابلو سازی چلنیوم و نئون پلاستیک است.

همانند حروف تابلو سازی چلنیوم و نئون پلاستیکی روشن هستند و از جنس پلاکسی می باشند و نظیر تابلوسازی چلنیوم در کناره های آن از آلیاژ آلومنیومی استفاده شده است تنها با این فرق مهم که در میانه کناره های محفظه ای شیشه ای نواری دورتادور حروف کشیده شده که به آن نور می دهد و در زمینه تابلو سایه روشنی از هر رنگ که مشتری سفارش بدهد ایجاد می شود.

در این نوع تابلو سازی محیط حروف از لبه ای نرم و زیبا و در کمی از این لبه رویه ای شفاف کشیده شده که نظیر تابلوسازی های نئون پلاستیک نور از این ناحیه عبور می کند و جدابیت خاصی به تابلو می دهد. لتر مکس از مقاومت و کارایی خوبی برخوردار است و در ایران کمتر شناخته شده و مورد استفاده بوده است.

تابلو سازی لترمکس جذابیت منحصر به فردی می تواند در تبلیعات محیطی داشته باشد.

این دسته از تابلو سازی ها هم از انواع تابلو سازی های برجسته است و از نظر ساختاری مانند سایر تابلو سازی های برجسته است.

تاریخچه تابلو سازی حروف برجسته

تاریخچه تابلو سازی برجسته به این ترتیب است که اولین نمونه برجسته ها ، تابلو برجسته فلز می باشد (که قابلیت انتشار نور را ندارد) بعد از آن برجسته نئون پلاستیک بود که بخاطر مشکلات نورپردازی نامناسب نئون ، منسوخ و جای خود را به تابلو برجسته پلاستیک با نور ال ای دی (led) داده و در ادامه تابلو برجسته چلینیوم و در نهایت لترمکس به بازار تابلوهای تبلیغاتی راه پیدا کرده است.

بجز تابلو برجسته فلز که از لحاظ نور پردازی متفاوت خواهد بود مابقی برجسته ها تنها در تنوع رنگ و سلیقه مشتری متفاوت خواهد بود.

تابلو سازی با حروف لترمکس

تابلو سازی با حروف لترمکس

تفاوت تابلو سازی چلنیوم با تابلو سازی لترمکس

تابلو سازی حروف برجسته لترمکس همچون چلنیوم از یک رویه ویک لبه ساخته میشود و در هر دو مورد بعداز لبه کاری و برجسته نموده رویه برای نور پردازی از زیر سازی pvcهشت یا ده میل و ال ای دی smdاستفاده میگردد.

تنها تفاوت چلنیوم و لترمکس لبه آن خواهد بود در هر دو مورد لبه از جنس آلومینیوم استفاده شده ولی در لترمکس دو شیار پلاستیکی بر روی لبه آلومینیومی تعبیه گردیده که باعث میشود نور از این شیارها انتشار پیدا کند .

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره با کارشناسان پرکاس در تماس باشید.