تابلو فلکس تولیدی شرکت تابلوسازی پرکاس دارای 1 سال گارانتی تعویض و 5 سال خدمات پس از فروش می باشد.

نمونه کارهای تابلو فلکس

تابلو فلکس
تابلو فلکس
تابلو فلکس
تابلو فلکس
تابلو فلکسی
تابلو فلکس

نکات قابل توجه در ساخت تابلو فلکس

ابعاد تابلو فلکس

باید در نظر داشته باشید که به علت استفاده از مهتابی در تابلو های فلکسی و مصرف برق ، اگر مساحت تابلوی شما یعنی (طول تابلو ضربدر عرض تابلو) از 5 متر مربع بیشتر باشد بهتر است به جای مهتابی از پرژکتور استفاده گردد که برای اینکار ساختار تابلو شما هم از تابلو فلکسی با بیرون آمدگی 11 سانتی متر به یک چهار چوب آهنی و قاب دور و چاپ فلکس رویه تغییر میکند.

چاپ فلکس

کیفیت خروجی چاپ فلکس همانند پرینت کردن رنگی با دستگاه پرینتر خانگی مباشد و هرچه با سرعت پایین تر و کیفیت بالاتر از دستگاه خارج شود، مرکب بهتر به خورد فلکس رفته و کیفیت و ماندگاری بالاتر در مدت زمان طولانی تر را دارا می باشد.

این چاپ با دستگاه جت آی که معروف ترین دستگاه شناخته شده می باشد با رزولوشن بالا و 2 سال ضمانت ماندگاری رنگ در مقابل اشعه خورشید انجام می شود.

مهتابی و پرژکتور

جهت روشنایی تابلو های فلکسی با مساحت کم تر از 5 متر مربع از مهتابی پارس شهاب صادراتی با توان مصرفی 40 وات استفاده می شود ، اما پیشنهاد این شرکت به مشتریان محترم جهت سفارش تابلو های با مساحت بالاتر از 5 متر مربع ، استفاده از پرژکتور های SMD با توان مصرفی بسیار پایین ، هزینه سرویس و نگهداری پایین تر و قیمت مناسب تر در مقایسه با مهتابی در مساحت های بالا می باشد.

کلاف تشکیل دهنده تابلو

از نوع قوطی 25 * 25 سانتی متری می باشد که استحکام کافی و مقاومت لازم جهت تحمل وزن تابلو را دارا می باشد.

سینی و ورق دور تابلو

از جنس گالوانیزه و به ضخامت 0/6 سانتی متر می باشد ، همچنین در ساخت تابلو فلکسی فیس می توان به در خواست مشتری از ورق های استیل نیز استفاده نمود که به دلیل قیمت بالاتر نسبت به ورق گالوانیزه فقط به سفارش مستری این کار صورت می پذیرد.

سیم کشی

در این تابلو ها از سیم کشی خراسان به علت ایمنی و مقاومت خوب و مناسب در مقابل نوسانات جریان برق استفاده میشود.

استارت

برای نصب مهتابی ها در این تابلو ها از ترانس اسرام استفاده می شود.

ترانس

ترانس مورد استفاده جهت روشن کردن مهتابی ها ترانس الکترونیکی کیهان یا البرز می باشد که دارای میزان مصرف برق پایین نسبت به نمونه های مشابه موجود در بازار می باشد.