معرفی شرکت

معرفی شرکت پرکاس

شرکت پرکاس از سال 1387 فعالیت خود در زمینه چاپ، تبلیـــغات محیطی و اجرای سازه های تبلیغاتی و نمای ساختمانی را به مدد تیمی مجرب و دارای تجربیات عملی و دانش علمی لازم آغاز نمود. این شرکت دراداره ثبت شرکتها و دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می باشد . شرکت پرکاس فعالیت خود را پس از کسب مجوزهای لازم از مراجع قانونی گسترش داد و توانست با بهره گیری از ایده های نوین تبلیغاتی و با اتکا به توانمندیهای طراحان و مهندسین جوان خود ، افتخار همکاری با بسیاری از نهادهای دولتی و خصوصی کشور را بدست آورد. در همین راستا پرکاس برای رسیدن به اهداف خود که همانا ارائه خدمات بهتر ، کیفیت برتر و قیمت مناسب تر جهت رقابت در بازار و جلب رضایت مشتری و ماندگار نمودن نام و برند مشتری در ذهن مخاطبان می باشد، اقدام به ایجاد کارگاه هایی مجهز در سه دپارتمان اصلی ایده پردازی و طراحی ، چاپ ، تابلو سازی و نما نموده است.

مهارت های ما

با مهارت های پرکاس آشنا شوید
دپارتمان ایده پردازی و طراحی

اولین نقطه آغاز هر فعالیت رسیدن به ایده و معیار مناسب جهت رسیدن به هدف تبلیغاتی مشتری می باشد.بر این اساس پس از بازدید از محل اجرای پروژه و موضوع پروژه ، طی جلسات متخلف و همفکری در این رابطه ، بهترین مسیر برای اجرای پروژه نقد و بررسی می شود و در ادامه پس از ارزیابی های لازم از نظر هزینه و مدت اجرا ، کار به دپارتمان مربوطه ارجاع داده می شود .

دپارتمان تابلوسازی و اجرای نمای کامپوزی

پرکاس با برخورداری از کارگاه های مجهز و تکنسین های تحصیل کرده و آشنا به علم نوین تابلوسازی مدرن و همچنین دستگاههای جدید، به مرکزی مجهز در شمال غرب تهران تبدیل شده است. طراحی، چاپ با کیفیت بالا و ساخت تابلوهای فلکسی، پلکسی، چلنیوم، لتر مکس از جمله فعالیتهای واحد تابلو سازی پرکاس می باشد. وهمچنین جهت نوسازی نمای ساختمان و نمای داخلی، تیم اجرایی این شرکت توانایی اجرای نماهایی زیبا با استفاده از ورق آلومینیومی کامپوزیت را با 15 سال بیمه ایران و 5 سال خدمات پس از فروش شرکت پرکاس بصورت کامل با زیر سازی آهنی و استفاده از زوار های اچ-ال بین ورق ها به سازمان ها و مدارس و شرکت های مختلف ارائه میدهد. هدف ما این است که کلیه مراحل طراحی، ساخت، اجرا و نصب در یک کارگاه و بصورت کامل و یکپارچه قرارگیرد و نتیجه این عمل کیفیت بهتر محصول تولیدی می باشد.

دپارتمان طراحی و چاپ

اجرای کلیه امور از قبیل طراحی، لیتوگرافی، چاپ، برش، صحافی و بسته بندی در این شرکت قابل اجرا می باشد. هدف ما ارائه کیفیتی برتر از قیمت و همچنین راحتی شما در ارتباط با ما و رسیدن به رضایت کاری در اجرای موضوع چاپی شما ازدیگر اهداف این شرکت است. کارگاهی مجهز به دستگاه های چاپ دو ورقی، GTO، سلفون و کلیه خدمات پس از چاپ، که از جدیدترین دستگاههای به روز دنیا میباشد و استفاده از بهترین مواد اولیه و رنگ در چاپ افست از قبیل کاتالوگ، بروشور، فولدر، ست اداری، جعبه سازی و .... این شرکت را در ارائه خدمات بی نظیر چاپی یاری می کند.

دپارتمان حکاکی و برش لیزر

شرکت پرکاس طرح کیمیا با دارا بودن دستگاه حرفه ای لیزر سایز 120*180 که بزرگترین دستگاه حکاکی و برش لیزر در این صنعت ،با قدرت بالا می باشد، قادر به ایجاد برش و حک روی انواع اقسام مواد به جز فلزات مانند چوپ، سنگ، سرامیک، شیشه، پلکسی گلاس، چرم، پارچه و .... تا ضخامت 20 میلیمتر می باشد.پرکاس از این دستگاه در حکاکی، برش و ساخت انواع ماکت، تندیس، لوح تقدیر، ساعت های مختلف، برای مواد و متریال های نامبرده استفاده می کند. سرعت برش و حکاکی در مقایسه با دستگاه های دیگر بالا بوده و به همین دلیل قابلیت انجام کار های سری و در خط تولید بالا، در کمترین زمان ممکن با پایین ترین هزینه برای مشتریان عزیز را دارا می باشد.

دپارتمان مشاوره

مشاوره امری ضروریست. در کشور های پیشرفته دنیا مشاوره و مشاور نقش مهمی در پیشرفت کارایی فردی و سازمانی دارد.آمار حاکی از آن می باشد که در امور مختلف با بهره گیری از نظرات کارشناسی و مشاوران خبره در آن زمینه می توان به موفقیت بیشتری دست یافت. بدیهی است که در پیشبرد اهداف شما استفاده از تجربیات کارشناسان و مشاورینی که وقت و تجربه و انرژی خود را در آن زمینه صرف نموده اند می تواند به تصمیم گیری بهتر و هدفمند تر شما کمک کند. لذا این شرکت و کار شناسان آن بر آن آمده اند که تجربیات اندک خود را در اختیار شما قرار دهند تا بتوانند در راستای تصمیم گیری شما گامی ارزنده برداشته باشند.باور غلط رایج در جامعه این می باشد که تصمیم گیری شخصی و یا بین اعضاء یک شرکت، خیلی بهتر و کم هزینه تر از مشاوره با کارشناسان تخصصی می باشد. متاسفانه نبود کارشناسان دلسوز و با تجربه و فقط داشتن دید انجام معامله و نگاه مالی به مشتری عامل اصلی این باور می باشد. هدف ما در برخورد با شما معامله نیست، بلکه برقراری یک رابطه با شما می باشد. رابطه ای که نیت ما از برقراری آن این می باشد که مشتری سود بیشتر را ببرد و وقتی سود بیشتر از آن مشتری باشد، قطعا یک رابطه دو طرفه حاصل می شود که ما نیز از آن سود می بریم. در جامعه ای که همه ما ادعای فروش محصول خوب، خدمات خوب، گارانتی خوب و.... را در کارهایمان داریم، مشاهده میکنیم همه ما از یک سری خدمات ارائه شده از شرکت های مختلف چه در زمینه فروش و چه در زمینه خدمات پس از فروش گله داریم. هدف ما این است که ثابت کنیم برای انچه می گوییم و آنچه مینویسیم ارزش قائل هستیم چون برای خودمان ارزش قائل هستیم.

پرکاس

برخی از نمونه کارهای محبوب تابلوسازی پرکاس
 • ساخت تابلوهای دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم تحقیقات تهران

  پروژه دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم تحقیقات تهران
  دانشکده علوم تحقیقات

  • تابلو پژوهشگاه مرکزی دانشگاه اسلامی واحد علوم تحقیقات تهران
  • تابلو سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی
  • تابلو ساختمان مرکزی آیت الـ... هاشمی رفسنجانی

 • پروژه ساخت تابلو سازمان ملی مهارت و فناوری

  تابلو سازمان ملی مهارت و فناوری

  • تابلو چلنیوم

     
 • پروژه ساخت تابلوهای منطقه ۸ عملیات انتقال گاز تبریز

  تابلوهای منطقه 8 عملیات انتقال گاز

  • حروف برجسته استیل با زیر زمینه فلزی
  شهرهای تبریز، زنجان، تکاب، هشترود، جلفا، نوردوز، مرگنلر، بازرگان

   
 • پروژه ساخت تابلو بیمه کارآفرین

  تابلو بیمه کارآفرین

  • تابلو چلنیوم
  دهکده المپیک

 • پروژه ساخت تابلو سایپا

  شرکت سایپا

  • تابلو چلنیوم
  کیلومتر 15 جاده مخصوص کرج

 • پروژه ساخت تابلو بیمارستان اقبال

  بیمارستان اقبال

  • ساخت تابلوهای بیمارستان اقبال

   
 • پروژه ساخت تابلو دانشگاه آزاد اسلامی

  پژوهشگران جوان

  • ساخت تابلو دانشگاه آزاد اسلامی (پژوهشگران جوان)

   
 • دانشکده حقوق و علوم سیاسی علامه طباطبائی

  دانشگاه علامه طباطبائی

  دانشکده حقوق و علوم سیاسی علامه طباطبائی

 • پروژه ساخت تابلو بیمارستان ایران مهر

  بیمارستان ایران مهر

  • تابلو چلنیوم

  خیابان شریعتی،  دوراهی، قلهک

 • پروژه ساخت تابلو شرکت کارگزاری رضوی

  شرکت کارگزاری رضوی

  • تابلو چلنیوم
  شهرک غرب، اریکه ایرانیان