شاید مهم ترین بخش تابلوسازی ، طراحی گرافیکی آن باشد، تا تابلو بهترین نما و کارایی را داشته باشد. استفاده نادرست از تصاویر ؛ تنها جنبه پر کردن فضای خالی را داشته و شاید به نوعی تبدیل به پس زمینه برای تابلو سازیها شده اند.

مورد دیگر بی ارتباط بودن عکس با نام و عنوان شغلی است؛ بعنوان مثال استفاده از تصویر شخصیت های انیمیشن اَواتــار برای فروشگاه فروش لوازم یدکی خودرو ! و یـا تصـاویـر میکی ماوس برای قنــادی ! حتی گاهی برخورد مستقیم و سطحی نیز به چشم می خورد که ترجمه تصویری هر کلمه است. مثلاً فروشگاههای لوازم ورزشی که لیستی از کالاهای موجود خود را بر روی تابلو سازی به نمایش می گذارند.

استفاده از فونت ها و قلم های فانتزی و بعضاً ناخوانا در اندازه های بزرگ که نه فقط از فاصله کم آزار دهنده است، بلکه زیبایی کار را نیز خدشه دار می کند. همچنین رنگی کردن فونت ها که هیچ تفکری در پشت خود ندارد، فقط از وجود طراحان مبتدی و غیر حرفه ای حکایت دارد.

پرکاس به عنوان یک شرکت بزرگ تابلوسازی تبلیغاتی با در اختیار داشتن پرسنل حرفه ای و کار آزموده حتی در بخش طراحی ، می تواند ضمن رعایت اصول طراحی حرفه ای و علمی ، در ایجاد یک طرح متفاوت و با مفهوم کمک شایانی به رونق کسب و کار ها بکند.

 

دسته‌ها: بلاگ

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

Avatar placeholder

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *