شرکت پرکاس از سال 1387 با محوریت مشاوره، طراحی و تولید، در زمینه تابلو های تبلیغاتی، فعالیت خود را آغاز نمود؛ این شرکت به صورت ثبت شده در اداره ثبت شرکت ها و دارای مجوز رسمی از اتحادیه تابلوسازان و همچنین مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می باشد.

پرکاس، پس از کسب مجوزهای لازم از مراجع قانونی، با ایجاد سوله ای مجهز به ماشین آلات مرتبط با صنعت تابلوسازی و همچنین با بهره گیری از ایده های نوین تبلیغاتی و با اتکا به دانش فنی روز مهندسین و کارشناسان جوان و خبره، بصورت کاملا مستقل به عنوان مرکزی مجهز آماده ارائه خدمات می باشد.

در همین راستا، پرکاس برای رسیدن به اهداف خود که همانا ارائه خدمات بهتر ، کیفیت برتر و قیمت مناسب تر، جهت رقابت در بازار و جلب رضایت مشتری می باشد، افتخار همکاری با بسیاری از نهادهای دولتی و خصوصی کشور را بدست آورد.

برخی پروژه های بزرگ انجام شده توسط شرکت پرکاس

بیلبورد کارخانه خودرو سازی سایپا

ابعاد 74 متر در ارتفاع 8 متر و ارتفاع 34 متر از سطح زمین با رقم قرارداد 4،000،000،000 ریال در مدت 2 ماه در تاریخ 10/4/95

شرکت مدیران خودرو

اجرای نمایندگی های 23 شهر در نقاط مختلف ایران ( رقم حدودی 6،900،000،000 ریال)

دانشگاه علامه طباطبایی

پروژه ساخت 28 عدد تابلو هر کدام به ابعاد 10 متر در ارتفاع 3 متر برای سر درب ساختمان ها و دانشکده ها به رقم حدود 2،800،000،000 ریال از سال 94

شرکت انتقال گاز ایران

اجرای تابلو های مناطق عملیات انتقال گاز به صورت بیلبورد های دو وجهی با ابعاد هر بیلبور 85 متر برای 8 شهر ایران ( زنجان، تکاب، هشترود، نوردوز، جلفا، بازرگان، مرگنلر، تبریز ) به رقم قرارداد 1،680،000،000 ریال در سال 95

دانشگاه آزاد اسلامی

پیمانکاری تعدادی از واحد های دانشگاهی دانشگاه ازاد اسلامی در سطح تهران و حومه

هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران (هما)

مستقر در فرودگاه مهرباد برای ساختمان ها و واحد های مختلف این شرکت

باشگاه پژوهشگران جوان

تابلو های شعب مختلف باشگاه پژوهشگران جوان به ابعاد هرکدام 82 متر

کارخانه محصولات برتر غذایی

ابعاد پروژه 302 متر در شهرستان ساوه در سال 96

سد کارون 4 (سپاهسد)

اجرای تابلو های سد 1000 مگاواتی کارون 4 با ابعاد 55 متر

شرکت تکدانه

اجرای تابلو های سر درب سوپر مارکت های تهران

شرکت آدامس بایودنت

اجرای تابلو های سر درب سوپر مارکت های تهران و شهر های اطراف تهران

بیمارستان ایرانمهر

ابعاد تابلو 302 متر بر روی نمنای عمودی بیمارستان

بیمارستان ابن سینا

اجرای بیلبورد به ابعاد 86 متر در ارتفاع 23 متری از سطح زمین

بیمارستان اقبال

تابلو های عمودی در ارتفاع 20 متری و تابلو های افقی در ارتفاع 4 متری از سطح زمین در ابعاد 80*2 متر

همچنین دیگر مشتریان ما بیمه ایران، بیمه البرز، بیمه دی و برخی از نمایندگی ها

مشاوره تبلیغاتی پرکاس

افزایش رونق کسب و کار و ارائه راهکارهای نوین و پربازده جهت بهره وری بیشتر و افزایش بازده تبلیغاتی به سازمان ها، نهاد ها و شرکت های محترم از جمله فعالیت های اصلی این شرکت می باشد، که بصورت پروژه ای و ماهیانه از طرف تیم تخصصی این شرکت ارائه می گردد، که اکثر اجرا ها به صورت همزمان به وسعت ایران عزیزمان بوده است.

شرکت ملی صنایع پتروشیمی، شرکت ملی انتقال گاز ایران، سایپا، مدیران خودرو، هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران، بیمارستان ایرانمهر، بیمارستان اقبال، شرکت سپاهسد کارون، دانشگاه علامه طباطبائی، تکدانه، کارخانجات کارتن ماشین، پست بانک ایران، بیمه دانا، بیمه آسیا، بیمه دی، سازمان ملی مهارت و فناوری ( آموزش فنی و حرفه ای کشور)، مجموعه زنجیره ای هایدا ساندویچ، گروه خودرو سازی بهمن، بیمه البرز، جمعیت اسلامی وکلای دادگستری ایران ( جاودان )، بیمارستان آتیه، بیمارستان ابن سینا، مجتمع پزشکی گاندی، مجتمع آموزشی سوده، اتحادیه فایبرگلاس ایران، دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، اداره کل پست استان تهران، دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم تحقیقات و…

تمام نمونه کارهای مربوط به شرکت های ذکر شده در بالا، در سایت این شرکت با عکس های کامل قابل رویت می باشد.

امیدواریم پس از بررسی شایستگی های این شرکت و حسن انتخاب و صلاحدید لازم بتوانیم در جهت پیشبرد اهداف آتی آن شرکت گامی ارزنده برداریم.

دپارتمان طراحی و چاپ

اجرای کلیه امور از قبیل طراحی، لیتوگرافی، چاپ، برش، صحافی و بسته بندی در این شرکت قابل اجرا می باشد.

هدف ما ارائه کیفیتی برتر از قیمت و همچنین راحتی شما در ارتباط با ما و رسیدن به رضایت کاری در اجرای موضوع چاپی شما از دیگر اهداف این شرکت است.

کارگاهی مجهز به دستگاه های چاپ دو ورقی، GTO، سلفون و کلیه خدمات پس از چاپ، که از جدیدترین دستگاههای به روز دنیا میباشد و استفاده از بهترین مواد اولیه و رنگ در چاپ افست از قبیل کاتالوگ، بروشور، فولدر، ست اداری، جعبه سازی و …. این شرکت را در ارائه خدمات بی نظیر چاپی یاری می کند.

دپارتمان مشاوره

مشاوره امری ضروریست؛ در کشور های پیشرفته دنیا مشاوره و مشاور نقش مهمی در پیشرفت کارایی فردی و سازمانی دارد.

آمار حاکی از آن می باشد که در امور مختلف با بهره گیری از نظرات کارشناسی و مشاوران خبره در آن زمینه می توان به موفقیت بیشتری دست یافت.

بدیهی است که در پیشبرد اهداف شما استفاده از تجربیات کارشناسان و مشاورینی که وقت و تجربه و انرژی خود را در آن زمینه صرف نموده اند می تواند به تصمیم گیری بهتر و هدفمند تر شما کمک کند؛ لذا این شرکت و کار شناسان آن بر آن آمده اند که تجربیات اندک خود را در اختیار شما قرار دهند تا بتوانند در راستای تصمیم گیری شما گامی ارزنده برداشته باشند.باور غلط رایج در جامعه این می باشد که تصمیم گیری شخصی و یا بین اعضاء یک شرکت، خیلی بهتر و کم هزینه تر از مشاوره با کارشناسان تخصصی می باشد.

متاسفانه نبود کارشناسان دلسوز و با تجربه و فقط داشتن دید انجام معامله و نگاه مالی به مشتری عامل اصلی این باور می باشد. هدف ما در برخورد با شما معامله نیست، بلکه برقراری یک رابطه با شما می باشد.

رابطه ای که نیت ما از برقراری آن این می باشد که مشتری سود بیشتر را ببرد و وقتی سود بیشتر از آن مشتری باشد، قطعا یک رابطه دو طرفه حاصل می شود که ما نیز از آن سود می بریم.

در جامعه ای که همه ما ادعای فروش محصول خوب، خدمات خوب، گارانتی خوب و…. را در کارهایمان داریم، مشاهده میکنیم همه ما از یک سری خدمات ارائه شده از شرکت های مختلف چه در زمینه فروش و چه در زمینه خدمات پس از فروش گله داریم.

هدف ما این است که ثابت کنیم برای انچه می گوییم و آنچه مینویسیم ارزش قائل هستیم چون برای خودمان ارزش قائل هستیم.

دپارتمان ایده پردازی و طراحی

اولین نقطه آغاز هر فعالیت رسیدن به ایده و معیار مناسب جهت رسیدن به هدف تبلیغاتی مشتری می باشد.

بر این اساس پس از بازدید از محل اجرای پروژه و موضوع پروژه ، طی جلسات متخلف و همفکری در این رابطه ، بهترین مسیر برای اجرای پروژه نقد و بررسی می شود و در ادامه پس از ارزیابی های لازم از نظر هزینه و مدت اجرا ، کار به دپارتمان مربوطه ارجاع داده می شود.

دپارتمان تابلوسازی و اجرای نمای کامپوزیت

پرکاس با برخورداری از کارگاه های مجهز و تکنسین های تحصیل کرده و آشنا به علم نوین تابلوسازی مدرن و همچنین دستگاههای جدید، به مرکزی مجهز در شمال غرب تهران تبدیل شده است.

طراحی، چاپ با کیفیت بالا و ساخت تابلوهای فلکسی، پلکسی، چلنیوم، لتر مکس از جمله فعالیتهای واحد تابلو سازی پرکاس می باشد و همچنین جهت نوسازی نمای ساختمان و نمای داخلی، تیم اجرایی این شرکت توانایی اجرای نماهایی زیبا با استفاده از ورق آلومینیومی کامپوزیت را با 15 سال بیمه ایران و 5 سال خدمات پس از فروش شرکت پرکاس بصورت کامل با زیر سازی آهنی و استفاده از زوار های اچ-ال بین ورق ها به سازمان ها و مدارس و شرکت های مختلف ارائه میدهد. هدف ما این است که کلیه مراحل طراحی، ساخت، اجرا و نصب در یک کارگاه و بصورت کامل و یکپارچه قرارگیرد و نتیجه این عمل کیفیت بهتر محصول تولیدی می باشد.

دپارتمان حکاکی و برش لیزر

شرکت پرکاس طرح کیمیا با دارا بودن دستگاه حرفه ای لیزر سایز 120*180 که بزرگترین دستگاه حکاکی و برش لیزر در این صنعت ،با قدرت بالا می باشد، قادر به ایجاد برش و حک روی انواع اقسام مواد به جز فلزات مانند چوپ، سنگ، سرامیک، شیشه، پلکسی گلاس، چرم، پارچه و …. تا ضخامت 20 میلیمتر می باشد.

پرکاس از این دستگاه در حکاکی، برش و ساخت انواع ماکت، تندیس، لوح تقدیر، ساعت های مختلف، برای مواد و متریال های نامبرده استفاده می کند. سرعت برش و حکاکی در مقایسه با دستگاه های دیگر بالا بوده و به همین دلیل قابلیت انجام کار های سری و در خط تولید بالا، در کمترین زمان ممکن با پایین ترین هزینه برای مشتریان عزیز را دارا می باشد.

برخی مشتریان پرکاس

شرکت ملی صنایع پتروشیمی ، شرکت ملی انتقال گاز ایران ،سایپا، کارخانجات کارتن ماشین ، پست بانک ایران ، بیمه دانا ، بیمه آسیا ، بیمه دی ، سازمان ملی مهارت و فناوری ( آموزش فنی و حرفه ای کشور)، مجموعه زنجیره ای هایداساندویچ، گروه خودرو سازی بهمن ، بیمه البرز، جمعیت اسلامی وکلای دادگستری ایران ( جاودان ) ،بیمارستان آتیه، بیمارستان ابن سینا ، بیمارستان فوق تخصصی ایرانمهر، مجتمع پزشکی گاندی ، مجتمع آموزشی سوده ، اتحادیه فایبرگلاس ایران، شرکت پاشا فام آذر ( ساندویچ کلاب هایدا) ، دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی ،دانشگاه علامه طباطبایی، اداره کل پست استان تهران، آستان قدس رضوی، باشگاه پژوهشگران جوان و… خداوند منان را هزار مرتبه شکر که با شعار پرکاس یعنی کار و تلاش در راستای از ما حرکت و از او برکت سعادت همکاری و اعتماد شما عزیزان را داشته و خواهیم داشت .

پرِکاس یعنی کار و تلاش

دسته‌ها: بلاگ

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

Avatar placeholder

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *