تابلو سازی لترمکس

حروف تابلو سازی لترمکس آمیزه ای از تابلو سازی چلنیوم و نئون پلاستیک است.

همانند حروف تابلو سازی چلنیوم و نئون پلاستیکی روشن هستند و از جنس پلاکسی می باشند و نظیر تابلوسازی چلنیوم در کناره های آن از آلیاژ آلومنیومی استفاده شده است تنها با این فرق مهم که در میانه کناره های محفظه ای شیشه ای نواری دورتادور حروف کشیده شده که به آن نور می دهد و در زمینه تابلو سایه روشنی از هر رنگ که مشتری سفارش بدهد ایجاد می شود.

در این نوع تابلو سازی محیط حروف از لبه ای نرم و زیبا و در کمی از این لبه رویه ای شفاف کشیده شده که نظیر تابلوسازی های نئون پلاستیک نور از این ناحیه عبور می کند و جدابیت خاصی به تابلو می دهد. لتر مکس از مقاومت و کارایی خوبی برخوردار است و در ایران کمتر شناخته شده و مورد استفاده بوده است.

تابلو سازی لترمکس جذابیت منحصر به فردی می تواند در تبلیعات محیطی داشته باشد.

اين دسته از تابلو سازی ها هم از انواع تابلو سازی هاي برجسته است و از نظر ساختاري مانند سایر تابلو سازی های برجسته است.

تاریخچه تابلو سازی حروف برجسته

تاريخچه تابلو سازی برجسته به اين ترتيب است كه اولين نمونه برجسته ها ، تابلو برجسته فلز مي باشد (كه قابليت انتشار نور را ندارد) بعد از آن برجسته نئون پلاستيك بود كه بخاطر مشكلات نورپردازي نامناسب نئون ، منسوخ و جاي خود را به تابلو برجسته پلاستيك با نور ال اي دي (led) داده و در ادامه تابلو برجسته چلينيوم و در نهايت لترمكس به بازار تابلوهاي تبليغاتي راه پيدا كرده است.

بجز تابلو برجسته فلز كه از لحاظ نور پردازي متفاوت خواهد بود مابقي برجسته ها تنها در تنوع رنگ و سليقه مشتري متفاوت خواهد بود.

تابلو سازی با حروف لترمکس

تابلو سازی با حروف لترمکس

تفاوت تابلو سازی چلنیوم با تابلو سازی لترمکس

تابلو سازی حروف برجسته لترمکس همچون چلنیوم از یک رویه ویک لبه ساخته میشود و در هر دو مورد بعداز لبه کاری و برجسته نموده رویه برای نور پردازی از زیر سازی pvcهشت یا ده میل و ال ای دی smdاستفاده میگردد.

تنها تفاوت چلنیوم و لترمکس لبه آن خواهد بود در هر دو مورد لبه از جنس آلومینیوم استفاده شده ولی در لترمکس دو شیار پلاستیکی بر روی لبه آلومینیومی تعبیه گردیده که باعث میشود نور از این شیارها انتشار پیدا کند .

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره با کارشناسان پرکاس در تماس باشید.

دسته‌ها: Uncategorized

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

Avatar placeholder

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *