تابلو سازی با حرفهای برجسته

***

یکی از متداول ترین تابلو سازی ها ، تابلو سازی های حروف برجسته در ایران هستند . این مدل از تابلو سازی ها با جنس پلکسی گلاس و کناره ها از پلکسی در رنگ های گوناگون تولید می شوند.

نوردهی این تابلو سازی ها بوسیله ال ای دی و یا اس ام دی صورت می گیرد. تابلو سازی های پلکسی گلاس بر روی انواع کامپوزیت ، سنگ ، چوب ، ام دی اف ، پی وی سی و… قابل اجرا هستند.

برش و اجرای این حرفها بوسیله دستگاه لیزر با دقت خیلی زیاد از طریق کارشناسان صورت می گیرد و در کمترین زمان ممکن در محل نصب می شود.

حرفهای برجسته فلزی مانند تولید حرفهای برجسته از جنس استیل و آهن هستند.

ین حرفهای برجسته قادرند در رنگهای مختلف و تا ضخامت ۵-۶ سانتیمیتر آماده شوند.

این حرفهای برجسته به علت برجستگی از زیبایی ویژه ای برخوردار می باشند.

حرفهای برجسته فلزی اغلب به منظور فضاهای خارجی که در تابش نور خورشید، باران و غیره می باشند کاربرد دارند.

تولید حرفهای برجسته استیل به سه صورت نقره ای براق، نقره ای خش دار و استیل طلایی رنگ انجام می شود.

حرفهای برجسته غیر فلزی قادرند از ورقهای پلکسی و مولتی فراهم شوند و توانایی اجرا شدن در رنگهای مختلف را دارا هستند.

اغلب از این مدل حرفهای برجسته به منظور فضای درونی بهره گرفته می شود. تولید و بهره گیری از حرفهای برجسته یکی از قدیمی ترین و رایج ترین شیوه ها در تبلیغات محیطی نیر هستند که در عین حال که به حرفها بعد می دهند جلوه و جذابیت خوبی هم دارد.

تابلو سازی های گردان یا دوار ساخته شده توسط شرکت پرکاس، به منظور هدف تبلیغات کالاها یا برندهای گوناگون و یا کسب و کارها، در کنار خیابان یا پیاده رو به کار برده می شود.

این کالا به خاطر تکنولوژی استفاده شده در آن دارای تقاضای زیادی در بازار می باشد مسئولیت اصلی، عرضه کالاها با کیفیت بالا در نتیجه بهره گیری از ماده های اولیه با کیفیت و ماشین آلات مدرن در تولید آن خیلی دارای اهمیت می باشد.

همه این کالاها پس از تولید درجهت ارزیابی استانداردها، به کنترل کیفیت ارسال می گردد.

تابلو سازی حروف برجسته

تابلو سازی حروف برجسته

خصوصیات تابلو سازی حروف برجسته

به منظور تبلیغات در کنار جاده ها و پیاده رو به کار برده می شود.

در تولید آن از مواد اولیه با کیفیت بالا بهره گرفته می شود.

تابلو سازی ها با کیفیت مطلوب و قیمت های خوب ارائه می گردند.

با توجه به تقاضای مشتری در ابعاد و اشکال گوناگونی ساخته می شوند.

طراحی و مراحل ساخت تابلو سازی حروف برجسته:

یکی از مهمترین اصول در خلق یک تابلو زیبا ، گیرا با استاندارد و سطح فینیشینگ بالا، طراحی تابلو می باشد.

گرافیک و یا طراحی خود مقوله ای است مفصل و مجزا با سطح استاندارد و قوانین اصولی این حرفه که می بایست توسط کاردان و متخصص انجام شود.

طراحی قدم نخست در خلق یک اثر و یا تابلو سازی می باشد پس اگر از ابتدا در این امر دقت شود و طرح به درستی با رعایت استاندارد ها و با در نظر گرفتن زیبایی فونت و خطوط اجرا شود مسلماً نتیجه و محصول نهایی کار نیز بی نظیر خواهد بود.

اگر شما طرح خاصی جهت اجرا تابلو ، لوگو و برند خود ندارید می توانید با شماره های دفتر مرکزی واحد طراحی تماس حاصل فرمایید تا طراحان ما شما را به آنچه مد نظر شماست نزدیک کنند و در صورت تمایل کار طراحی تابلو شما را به عهده بگیرند.

سطح رویی تابلو سازی های حروف برجسته ازطریق طرح نهایی آماده شده ، توسط دستگاه های مدرن و اتومات لیزر با دقت و کیفیت بالا روی ورق های پلکسی گلاس ، استیل و یا فلزی برش می خورد ، لبه و زوار حروف نیز در صورت فلزی بودن توسط گیوتین و در غیر این صورت توسط برش لیزری برش خورده و در نهایت بوسیله دستگاه خم اتوماتیک و در بعضی موارد توسط هنر دست و گیره ها ، و اتوه ای صنعتی مخصوص به زوایای مختلف منوط به حالت دور طرح سطح رویی خم کاری می شود.

مرحله ی بعد مونتاژ و سر هم کردن این دو قسمت می باشد که در حروف فلزی توسط قلع کاری و پرچ ، و در حروف پلاستیکی توسط چسب های مخصوص کلروفورم و غیره می باشد.

سطح زیرین کار نیز توسط اره برقی به شکل طرح تابلو سازی برش خورده و در صورت نیاز لامپ های بلوک اِس اِ م دی بر روی آن سری شده و مونتاژ می گردد.

در پایان نیز پس کنترل کیفیت محصول و اطمینان از روشنایی کامل و بدون نقص تابلو سازی توسط ترانس و پاور مربوطه ، محصول نهایی در بسته بندی مناسب قرار می گیرد و آماده ارسال به مشتری و یا نصب در محل تعیین شده است.

دسته‌ها: Uncategorized

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

Avatar placeholder

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *