متریال تابلو سازی تبلیغاتی اهمیت زیادی در نحوه رساندن پیام به مخاطب دارد.

در گذشته نه چندان دور، بعلت محدودیت ها و عدم تنوع در متریال تابلو سازی تبلیغاتی؛ انتخاب های اندکی را جهت ساخت تابلو سازی پیش روی متقاضیان قرار می داد.

در این میان، بی شک یکی از تحولات صنعت تابلوسازی ؛ تابلو سازی حروف برجسته و حروف برجسته چلنیوم است، زیرا پس از وارد شدن این متریال به ایران ، استقبال چشمگیری از حروف برجسته چنلیوم و پس از آن حروف برجسته پلکسی گلس (Plexi Glass) بعمل آمد و همین امر باعث بوجود آمدن تحولی نوین در تابلو سازی های سردرب مغازه ها و به تبع آن چهره شهر ها گردید.

تنوع در متریال تابلو سازی

از مزایای این نوع متریال ایجاد تنوع و افزایش دید در میان الباقی تابلو ها می باشد.

وقتی صحبت از تفاوت و دیده شدن می باشد ، قطعا استفاده از یک متریال خاص و کمتر استفاده شده ، می تواند نمایش تابلو را در میان هزاران تابلو راحت تر و پر رنگ تر کند.

مزیت متریال های جدید قطعا بر افزایش محبوبیت برند تاثیر گذار و ارزش آن را چند برابر می کند.

اهمیت متریال های جدید زمانی بیشتر حس می شود که بحث رقابت در میان باشد، قطعا تابلو های حروف برجسته چلنیوم و پلکسی می توانند حس متفاوتی را برای برند ها داشته باشند و پتانسیل کارایی تابلو ها را افزایش بدهند.

شرکت تابلو سازی پرکاس با تجریه و اعتبار زیاد توانسته در ساخت تابلو های تبلیغاتی برند های مطرح ایرانی گامی بلند بردارد و نو آوری را به کسب و کار ها بیاورد.

دسته‌ها: بلاگ

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

Avatar placeholder

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *