تابلو سازی چلنیوم

چلنیوم غالباً به حروفی اطلاق میشود که معمولاً از 7 تا 13 سانتی متر برجستگی دارند و لبه آنها از جنس آلومینیوم و در رنگهای نقره ای ، طلایی ، مشکی و… میباشد.

چلنیوم گونه ای فلز با آلیاژ آلومینیوم می باشد و تابلو چلنیوم به تابلوهایی گفته می شود که حرف های آن به حالت برجسته نوشته شوند و جنس سطح رویی حرف های آن از نوع پلکسی گلس کار شده باشد و همچنین اطراف حرف ها بوسیله فلز چلنیوم احاطه شده باشد. برای اینکه بتوان داخل حرف های چلنیوم را نورانی کرد از ای ام دی یا تابلو روان های ال ای دی می توان کمک گرفت. تابلو روان های ال ای دی و ای ام دی نیز به دسته های مختلفی تقسیم می شوند که هر یک برتری های خاص خود را دارد.

نمونه کار تابلو چلنیوم

مزایای تابلو سازی چلنیوم

پس زمینه تابلو سازی چلنیوم را پی وی سی یا از طلق می توان کار کرد. اما تابلو سازی های چلنیوم دارای برتری هایی نسبت به همنوع های خود نیز هستند که در زیر به گوشه ای از این برتری ها اشاره ای می شود:

تابلوهای چلنیوم دارای طول عمر زیادی هستند.

تابلو سازی چلنیوم دارای نوردهی خوب هستند و این امتیاز باعث شده تا بیشتر جلب توجه کنند و بیشتر دیده شوند.

استفاده از تابلو چلنیوم گونه ای حس متفاوت و جذاب و ارزشمندی به تابلوهای شما می دهند و باکلاس تر نسبت به بقیه تابلو روان ها هستند.

جنس چلنیوم از ماده ای ساخته شده که تابلو چلنیوم را در برابر هر گونه زنگ زدگی محافظت می کند.

ویژگی تابلو سازی حروف برجسته چلنیوم و نئون پلاستیک:

شک نکنید که شما با به کارگیری تابلو سازی چلنیوم در تبلیغات خود بهترین انتخاب را کرده اید به صورتی که می توان گفت حرف های چلنییوم به تابلوهای تبلیغاتی تان زیبایی و خاص بودن را خواهند داد و در کنار این زیبایی و منحصر به فرد بودن با نوردهی خیلی عالی این حرف ها تبلیغات شما را در ساعت از شبانه روز قابل مشاهده خواهد کرد. به همین دلیل شما می توانید با خیال راحت از تابلو چلنیوم و حرف های آن در شناساندن کالاها و خدمات خودتان در بازار و خیابان یا محل هایی که می خواهید تبلیغات شما در آنجاها دیده شود استفاده کنید و منتظر بازده تابلو چلنیوم در کسب و کارتان باشید.

تجربه اثبات نموده افرادی که برای تبلیغات خودشان دنبال زیبا بودن و جذاب بودن هستند و در باره این امور وسواس دارند با استفاده از تابلو سازی چلنیوم هم به خواسته و وسواس خودشان رسیده اند و هم توانسته اند کسب و کارشان را نسبت به رقیب هایشان رونق ببخشند و در کسب و کارشان موفق تر ظاهر شوند.

لازم به توضیح است که تولید و ساخت حرف های برجسته چلنیوم در مجموعه پرکاس اختصاصا از طریق دستگاه تمام اتوماتیک انجام می شود و تولید حرف های چلنیوم با سرع