اجرای نمای کامپوزیت

اجرای نمای کامپوزیت

کامپوزیت پانل یکی از مدرن ترین مصالحی است که استفاده از آن، این روز ها در میان معماران و طراحان نما رواج یافته است. این ماده بعلت دارا بودن خصوصیاتی چون سبکی، عایق بودن، انعطاف پذیری، مقاوم در برابر شرایط جوی و جلال خاص خود، تمام نیاز های سازندگان را برآورده کرده است و به همین دلیل به شکل یکی از مصالح خاص و شیک مطرح می شود.

ورق های کامپوزیت با توجه به ضخامت، نوع آلیاژ آلومینیومی لایه ها، نوع رنگ بکار رفته در پوسته بیرونی و نوع مواد بکار رفته در لایه میانی تنوع وسیعی را به ورق های مذکور می دهد که هر کدام از انواع آن کیفیت و کاربرد معینی را دارا می باشد. ورق های کامپوزیت از سال ۱۹۶۹ در آلمان ابداع گردید و استقبال و استفاده ی بیش از حد این محصول در نما نشان دهنده کیفیت مناسب و عدم وجود هرگونه محدودیت در طراحی و اجرای این مصالح است. ورق های کامپوزیت متشکل از دو لایه آلومینیوم به ضخامت ۵/۰ و یا ۳/۰ میلیمتر و یک هسته از جنس پلاستیک یا پلی اتیلن پرکننده به ضخامت ۳ میلیمتر که در بین این دو لایه قرار می گیرد میباشد.

ین شرکت سیستم های نمای آلومینیومی (کامپوزیت پانل) را به دو صورت هنگینگ و فیکسینگ اجراء می نماید.طراحی و اجرای نما بر اساس استاندارد های قابل قبول و همچنین اجرای طراحی های منحصر به فرد در زمینه طراحی دکوراسیون و نمای ساختمانی با موادی همچون کامپوزیت و این شرکت را مفتخر به اجرای طرح های بزرگ تبلیغاتی در این زمینه نموده است.

مشخصات فنی نصب کامپوزیت :

  • آهن کشی و شاسی کشی : زیرکار از قوطی ۴۰ * ۴۰ ۱۵ کیلو گرمی جهت آهن کشی استفاده می شود.
  • ورق کمپوزیت : از ورق های با ضخامت ۴ میلی متر با قطر ۰٫۵ سانتی متراستفاده می شود که پیشنهاد این شرکت استفاده از ورق های آلوبوند ( ساخت امارات تحت لیسانس امریکا ) مطابق نمونه رنگ ،با توجه به مزیت هایی که در زیر توضیح داده شده اند می باشد، ولی استفاده از برند های دیگر کامپوزیت موجود در ایران به درخواست مشتری و به قیمت وارداتی بازار انجام می گردد.
  • زوار دور ورق های کامپوزیت : در اسمبل کردن ورق های کامپوزیت از زوار اچ وی ال به علت کارایی بالا،پوسیده نشدن نسبت به چسب و لاستیک استفاده می شود.
  • نصب آسان، حمل و نقل سریع، نگهداری آسان و سرعت در نصب.
  • ۲۰ نوع تنوع در رنگ های مختلف مات و متالیک و طرح های متنوع گرانیت، چوب، استیل، پولکی و آینه ای و موجودی کامل انبار در ایران.