کامپوزیت پانل یکی از مدرن ترین مصالحی است که استفاده از آن، این روز ها در میان معماران و طراحان نما رواج یافته است.

این ماده بعلت دارا بودن خصوصیاتی چون سبکی، عایق بودن، انعطاف پذیری، مقاوم در برابر شرایط جوی و جلال خاص خود، تمام نیاز های سازندگان را برآورده کرده است و به همین دلیل به شکل یکی از مصالح خاص و شیک مطرح می شود.

ورق هاي کامپوزيت با توجه به ضخامت، نوع آلياژ آلومينيومي لايه ها، نوع رنگ بکار رفته در پوسته بيروني و نوع مواد بکار رفته در لايه مياني تنوع وسيعي را به ورق هاي مذکور مي دهد که هر کدام از انواع آن کيفيت و کاربرد معيني را دارا مي باشد. ورق هاي کامپوزيت از سال 1969 در آلمان ابداع گرديد و استقبال و استفاده ی بيش از حد اين محصول در نما نشان دهنده کيفيت مناسب و عدم وجود هرگونه محدوديت در طراحي و اجراي اين مصالح است. ورق هاي کامپوزيت متشکل از دو لايه آلومينيوم به ضخامت 5/0 و یا 3/0 ميليمتر و يک هسته از جنس پلاستيک يا پلی اتیلن پرکننده به ضخامت 3 ميليمتر که در بين اين دو لايه قرار مي گيرد میباشد.

ین شرکت سیستم های نمای آلومینیومی (کامپوزیت پانل) را به دو صورت هنگینگ و فیکسینگ اجراء می نماید.طراحی و اجرای نما بر اساس استاندارد های قابل قبول و همچنین اجرای طراحی های منحصر به فرد در زمینه طراحی دکوراسیون و نمای ساختمانی با موادی همچون کامپوزیت و این شرکت را مفتخر به اجرای طرح های بزرگ تبلیغاتی در این زمینه نموده است.

نمونه کار نمای کامپوزیت

مشخصات فنی نصب کامپوزیت

آهن کشی و شاسی کشی : زیرکار از قوطی 40 * 40 15 کیلو گرمی جهت آهن کشی استفاده می شود.

ورق کمپوزیت : از ورق های با ضخامت 4 میلی متر با قطر 0.5 سانتی متراستفاده می شود که پیشنهاد این شرکت استفاده از ورق های آلوبوند ( ساخت امارات تحت لیسانس امریکا ) مطابق نمونه رنگ ،با توجه به مزیت هایی که در زیر توضیح داده شده اند می باشد، ولی استفاده از برند های دیگر کامپوزیت موجود در ایران به درخواست مشتری و به قیمت وارداتی بازار انجام می گردد.

زوار دور ورق های کامپوزیت : در اسمبل کردن ورق های کامپوزیت از زوار اچ وی ال به علت کارایی بالا،پوسیده نشدن نسبت به چسب و لاستیک استفاده می شود.

نصب آسان، حمل و نقل سريع، نگهداري آسان و سرعت در نصب.

۲۰ نوع تنوع در رنگ هاي مختلف مات و متاليك و طرح هاي متنوع گرانيت، چوب، استيل، پولكي و آينه اي و موجودي كامل انبار در ايران.

انواع تابلو سازی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *