چگونه تابلو فلکس یا تابلو سازی فلکسی فیس را بسازیم


ابتدا که هر کاری تخصص کار خود را دارد ولی می خواهم روش ساخت تابلو فلکس یا تابلو سازی فلکسی فیس را به اختصار برای شما توضیح بدهم .

ابتدا اندازه جا و مکانی که تابلو تابلو فلکس یا تابلو فلکسی فیس را می خواهید انجام بدهید را اندازه گیری می کنید و بعد برای تسریع در کار به بخش طراحی سفارش خود را در طرح و اندازه کار رو خود را می دهید تا برای تسریع روند کار از دو طرف کار انجام بشود وکار را برای چاپ می فرستیم و حال نسبت به پروژه و بزرگی تابلو فلکس یا تابلو فلکسی فیس پروفیل کار خریده می شود و بعد از آن پروفیل ها را برش می دهیم و بعد از برش کاری حال نوبت رنگ کاری است و تمام مواد مصرفی مورد استفاده درتابلو را ضد زنگ می زنیم و رنگ کاری می کنیم تا عمر تابلو سازی فلکس یا تابلو فلکسی فیس رابا این کار چند برابر می کنید و بعد نوبت به جوش کاری است و کلاف تابلو فلکس یا تابلو سازی فلکسی فیس را آماده می کنید و اسکلت اصلی کار الان آماده است و بعد نوبت به ریل پشت تابلو فلکس یا تابلو فلکسی فیس می رسد و ریلهای سینی ها را آماده می کنیم . بعد آماده سازی ریلها نوبت به سینی پشت کار می رسد و با توجه به سایز سینی های پشت کار به ورق کاری رفته و سینی ها ی پشت کار را آماده کرده و سینی ها را که عموما از ورق گالوانیزه براق هستند را آماده می کنیم و خم کاری می نماییم و حال نوبت علامت گذاری جای مهتاب های تابلو فلکس یا تابلو فلکسی فیس می باشد .

10-681-removing-plastic-from-flexible-solar-panel

و بعد پایه مهتابی ها را در جای خود پرچ می کنیم و به صورت استاندارد برای هر متر مربع تابلو فلکس یا تابلو سازی فلکسی فیس از سه شعله مهتابی بلند استفاده می شود و حال نوبت جای گذاری مهتابی ها می باشد و بعد از جای گذاری مهتابی ها نوبت به سیم کشی مهتابی ها می باشد و مهتابی ها را سیم کشی کرده و همانجا روشنایی آنها تست می شود . حال نوبت به سه پری دور کار می باشد که سپری تابلو فلکس یا تابلو فلکسی فیس نوعی پروفیل آلمینیومی خاص می باشد و حال تقریبا کار در کارگاه آماده است و نوبت به روکش تابلو فلکس یا تابلو فلکسی فیس که حتما برای یک کار خوب ازچاپ های گارانتی دار و کیفیت دار استفاده کنید . چون همه چیزی که از کار تابلو سازی فلکس یا تابلو فلکسی فیس دیده می شود روکش کار می باشد .

روکش را قبل از هر کار اندازه می زنیم تا با کار یکسان سازی انجام شود . بعد به اندازه هفت یا شش و یا پنج و نیم سانت از دور کار (مانده به طول کار و لم نصاب ) چسب دوطرفی کل دور تا دور کار را می زنیم و بعد نوبت نوار استخوانی است و بعد از آن کلیپس ها را روی روکش تعبیه می کنیم . بهد از آن توسط آچار کلاغی کلیپس ها را روی سه پری محکم کرده و روکش تابلو فلکس یا تابلو فلکسی فیس را کامل می کشیم و صاف شود .و حال نوبتنصب کاور دور کار که برای زیبایی کار از کاور ورق گالوانیزه و یا کاور رنگی اسفاده می شود تا کلیپسهای تابلو فلکس یا تابلو فلکسی فیس دیده نشود . تابلو فلکس یا تابلو فلکسی فیس را در جایی که می خواهیم نصب می کنیم . جوش کاری می کنیم و تابلو را روشن می کنیم . کار تمام است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *