مشاوره و برآورد هزینه

***

قبل از ثبت سفارش می توانید راجع به کلیه امور تبلیغاتی از مشاوره گروه تبلیغاتی پرکاس به طور رایگان بهرمند شوید .

مشاوره در مورد قیمت و کیفیت تابلوهای تبلیغاتی، حروف برجسته و متریال تابلوسازی ( نوع و قیمت ورق کامپوزیت، رول چنلیوم، ورق پلکسی، و… )

مشاوره درانتخاب نوع تابلو ( تابلو فروشگاه، تابلو مغازه، تابلو سر درب، بیلبورد، تابلو کامپوزیت، تابلو چنلیوم، تابلو پلکسی، حروف برجسته، حروف چنلیوم، حروف استیل، حروف پلاستیک، لترمکس، ترموود، حروف سه بعدی و ….

بعد از ارسال پیش فاکتور و تآیید طرح میبایست قراردادی بین پیمانکار و کارفرما تنظیم شود ، محتوای قرارداد شامل مشخصات کامل طرفین ، زمان لازم برای اجرای کار ، هزینه هایی که در پیش فاکتور ارسال شده ، شرایط و توافقات طرفین ، نحوه پرداخت و تسویه حساب ، امضای طرفین و شاهد میباشد که در دو برگ تنظیم میگردد .

حین کار و بعد از اتمام کار طرفین متعهد به انجام کلیه موارد قرار داد می باشند .

بعد از دریافت مشاوره و انتخاب نوع تابلو سازی  تبلیغاتی و همینطور توضیحات لازم در مورد محل نصب و اجرای کار پیش فاکتوری برای شما صادر میگردد.

این پیش فاکتور با توجه به توضیحات و نیاز شماست ، در صورتی که بعد از ارسال پیش فاکتور تغییراتی در اندازه و نوع تابلو ایجاد شود پیش فاکتور نیز میبایست مجدداً بازبینی و صادر گردد .

پیش فاکتور بصورت دقیق صادر میشود و تضمین میشود هیچ هزینه ای در انتهای پروژه به فاکتور نهایی شما اضافه نخواهد شد.

نحوه محاسبه حروف برجسته نیز با سیستم کامپیوتری میباشد که بسته به مقدار سفارش مقدار خیلی کمی متغییر میباشد .

در بیشتر موارد برای برآورد هزینه ها نیاز به بازدید از محل میباشد .

نرخ هزینه ساخت و فروش حروف های برجسته چلنیوم و نئون پلاستیک با توجه به نوع جنس ( از لحاظ درجه قیمت بندی ) مشخص می شود.

این قیمتها مخصوص مشتریان بوده و از همکاران عزیز درخواست میگردد تا برای دریافت لیست قیمت ساخت و ارسال با ما تماس بگیرید

این لیست از لحاظ قیمتی به چهارقسمت درجه بندی شده که هر چهار نوع از طرف این شرکت تآیید میشود و شامل ضمانت میباشند . برای اطلاعات بیشتر از تعرفه ها و تخفیفات با مدیر فروش هماهنگ فرمایید .

جهت کسب اطلاعات از آخرین دستاوردهای تبلیغاتی در زمینه حروف برجسته و ملزومات تابلوسازی با ما تماس بگیرید.

پرکاس سازنده تابلو تبلیغاتی- تابلو کامپوزیت- تابلو چنلیوم- چنلیوم- تابلو مغازه- تابلو فروشگاه- تابلو استیل- تابلو پلکسی- لایت باکس- حروف برجسته- تابلو ال ای دی-تابلو پلاستیک-قیمت تابلو کامپوزیت- قیمت تابلو چنلیوم- ساخت تابلو چنلیوم-ساخت تابلو کامپوزیت-تابلو ترمووود- تابلوساز- تابلوسازی.

تابلو سازی حروف چلنیوم

چلنیوم یا چنلیوم به حروفی اطلاق می شود که حروف با این نوار های آلمینیومی دور گیری می کنند .

چنلیوم مخفف از چنل اف آلمینیوم یعنی کانالی که از آلمینیوم ایجاد شده است . این نوار به خاطر اینکه از آلمینیوم ساخته شده است و می توان این فلز را به راحتی خم کرد و نیز با توجه به جنس آلمینیوم می توان در رنگهای مختلفی ایجاد کرد . این نوار ها در قطر های متفاوتی می باشند که امروزه کار برد حروف تابلو چلنیوم به خاطر زیبایی و دوام بالا زیاد شده است.

این حروف را می توان با دست و ماشین خم کاری نمود و خم کاری با ماشین دقیق تر از دست می باشد . ولی نمی توان از ظرافت کار استاد کاران چشم پوشی کرد چون هیچ ماشینی ظرافت کار یک استاد کار را ندارد !

حروف استیل

یکی از قدیمی ترین و حروف برجسته در صنعت تابلو سازی می باشد که قابلیت نوری پردازی از رو و نیز نور از ز یر یا به اصطلاح نور اندریک را دارد و حروف استیل در رنگهای مختلف یا پتینه کاری شده مورد استفاده است حروف پلاستیک یا نئون پلاستیک این نوع ساختار را میتوان جزو قدیمی ترین حروف نور از پشت تابلو سازی نامید .

در حروف پلاستیک ، ساختار حروف پلاستیک را در رنگهای مختلف بسته به نیاز برش داد و دور حروف را توسط پلاستیک که قبلا توسط استاد کار خم پلاستیک خم کاری شده است را توسط چسب کلرو فورم سوار می شود و برای نور داخل قدیم توسط نئون پلاستیک تامین می شد که امروزه با پیشرفت نئون جای خود را به ال ای دی و بعد به اس ام دی داد . این روش از تابلو سازی ایحاد کننده تابلو چلنیوم می باشد .

لایت باکس

لایت باکسها با توجه به نوع نیاز باکس ها را از چوب ورق استیل یا نوار های آماده آلمینیوم و نیز از چلنیوم ها درست می شود و همچنین برای روی لایت باکس ، پلاستیک که بسته به نیاز به نور دهی از شیری و شیشه ای استفاده می کنند و برای روی پلاستیک نیز از از چاپ بک لیت یا استیکر استفاده می کنند .

از لایت باکسها برای راهنمای طبقات ، تبلیغات داخلی ، تبلیغات داخل مترو ، تابلو راهنما طبقات و .. استفاده می شود .

تابلو فلکس یا تابلو فلکسی فیس یا تابلو نور از جلو

یکی از مرسوم ترین و ارزان ترین نوع تابلو سازی ها تابلو فلکس می باشد . در این روش قاب تابلو توسط استادکار آهنگری ساخته می شود و بعد نوبت به سینی ها و نور مهتابی ها و سیم کشی و روکش فلکس روی کار است .

بسته به نور پردازی که اگر از رو باشد دیگر به سینی و نور زیرین نیست و تنها با پرژکتور نور مورد نیاز بدست می آید که این مورد باعث ارزان تر شدن تابلو می شود که به تابلوهای نور از جلو معروف هستند . در مواردی که زمان مورداستفاده از تابلو کم باشد نیز می توان از بنر به عنوان روکش استفاده کرد که به تابلو بنری معروف هستند . و بیشتر تابلوهای پل های هوایی از این نوع تابلو ها می باشند .

دسته‌ها: Uncategorized

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

Avatar placeholder

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *