برای طراحی تابلو فلکس و تابلو بنر توجه به چند نکته ضروری است .

تابلو فلکس و بنر پشت به نور دارد یا خیر و مورد بعد تابلو مورد نظر برای چه گروهی است و گروه هدف این تابلو چه افرادی می باشند و این تابلو در چه مکانی نصب خواهد شد.

اندازه تابلو سازی برای زمان طراحی پراهمیت می باشد. نخست کار را در اندازه کوچک انجام بدهید و بعد از پایان یافتن کار سراغ طراحی در اندازه اصلی بروید . اگر از رنگهای ویژه ای استفاده می کنید حتما پیش از پرینت شما رنگ را آزمایش بگیرید تا در پرینت نهایی دچار مشکل نشوید . برای اندازه های بزرگ رزولوشن را کم کنید تا بتوانید به خوبی روی پروژه کارانجام دهید .و نارضایتی از درست اجرایی شدن کار پیش نیاید و برای اندازه های کوچک هم رزولوشن را بالا بگیرید تا جزییات را از دست ندهید .

برای کارهایی که می خواهید از تصاویر و .. افکت های تصویری در طراحی تابلو سازی استفاده کنید حتما از فوتو شاپ استفاده کنید و برای کارهایی که زیاد به تصاویر احتیاجی ندارید حتما از کرل دراو و همچنین از الیستریتور استفاده کنید . این انتخابهای درست در اجرای پروژه به شما می تواند در طراحی تابلو سازی یاری کند . قبل از انجام پروژه سعی کنید کار را ابتدا روی کاغذ پیاده نمایید و بعد اشل کوچک طراحی تابلو سازی را برای این پروژه انجام بدهید و تمامی تغییرات و خواسته های مشتری را روی همین اشل کوچک انجام بدهید و بعد از اتمام پروژه و تایید سفارش شما کار را در اندازه اصلی پیاده سازی نمایید .

دسته‌ها: بلاگ

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

Avatar placeholder

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *