این مدل از تابلو سازی از بهترین و تازه ترین مورد از انواع تابلو تبلیغاتی است، به این خاطر که پوشش و یا دیواره حروف برجسته آن از فلز چلنیوم ساخته شده است.چلنیوم با پایه آلومینیوم می باشد و دارای مشخصات زیر است:

1- زیبایی ظاهری خیلی زیاد

2- عدم زنگ زدی و تغییر شکل در اثر زمان

3- بهترین گزینه برای ساخت تابلو سازی ساختمان های نمای آلومینیوم

این محصول دارای كیفیت بسیار بالا بوده و در برابر نور آفتاب، گرما و سرما مقاوم بوده و تغییر شكل و رنگ نخواهد داد و از لحاظ زیبایی جلوه خاصی به تابلوها می دهد. یكی دیگر از مزایای لبه تابلو سازی چلنیوم نوار اسفنجی گرد گیر است كه شركت سازنده آنرا به خوبی طراحی و لحاظ می کند كه مانع ورود گرد و غبار و آب به درون حروف می گردد.

لبه تابلو سازی چلنیوم دارای یک روكش محافظ نایلونی است كه تا زمان ایجاد و نصب حروف بروی قسمت براق می ماند و مانع از خط و خش بروی چلنیوم می گردد و در خاتمه كار به وسیله نصاب به آسانی جدا میشود، نكته لازم به ذكر این است كه این روكش محافظ بعد از نصب حتماً بایست جدا شود در غیر اینصورت بعد از چند روز گذاشتن در مقابل نور آفتاب دیگر از چلنیوم جدا نمی شود.

شما میتوانید برای آشنایی بیشتر با تابلو چلنیوم در قسمت نمونه کارهای ما آنها را مشاهده نمایید:

خدمات تابلو سازی پرکاس آمادگی ساخت و تحویل انواع تابلو سازی های چلنیوم را به صورت منحصر به فرد برای شرکت ، موسسه، مغازه و فروشگاه شما را دارد.

دسته‌ها: بلاگ

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

Avatar placeholder

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *