ویژگی حرف های چلنیوم و نئون پلاستیک

***

شک نکنید که شما با به کارگیری تابلو چلنیوم در تبلیغات خود بهترین انتخاب را کرده اید به صورتی که می توان گفت حرف های چلنییوم به تابلو سازی تبلیغاتی تان زیبایی و خاص بودن را خواهند داد و در کنار این زیبایی و منحصر به فرد بودن با نوردهی خیلی عالی این حرف ها تبلیغات شما را در ساعت از شبانه روز قابل مشاهده خواهد کرد. به همین دلیل شما می توانید با خیال راحت از تابلو چلنیوم و حرف های آن در شناساندن کالاها و خدمات خودتان در بازار و خیابان یا محل هایی که می خواهید تبلیغات شما در آنجاها دیده شود استفاده کنید و منتظر بازده تابلو چلنیوم در کسب و کارتان باشید.

تجربه اثبات نموده افرادی که برای تبلیغات خودشان دنبال زیبا بودن و جذاب بودن هستند و درباره این امور وسواس دارند با استفاده از تابلو چلنیوم هم به خواسته و وسواس خودشان رسیده اند و هم توانسته اند کسب و کارشان را نسبت به رقیب هایشان رونق ببخشند و در کسب و کارشان موفق تر ظاهر شوند .

تابلو سازی چلنیوم و نئون پلاستیک

البته عمر و دوام تابلو های چلنیوم هم به مراتب از نئون پلاستیک بیشتر است. چرا که چلنیوم با اتکا به زوار فلزی اش تاب مقاومت بیشتری در برابر فشار و ضربه را داراست.

اما در صورت طراحی صحیح و استفاده از مواد درجه یک و ساخت با کیفیت و مطلوب، زیبایی و جلوه نئون پلاستیک بسیار بالاتر از چلنیوم است.

جلوه تبلیغاتی و زیبایی تابلو سازی نئون پلاستیک به مراتب بیشتر و بالاتر از تمام حروف ها و حتی تابلو سازی های تبلبغاتی است.

و شاید علت کم رنگ شدن استفاده از این گونه، یکی جدید بودن و به قول معروف مد شدن چلنیوم است و دیگری تمایل ، تلقین و تبلیغ چلنیوم توسط بعضی از تابلو ساز ها به مشتریانی است که خود را نیازمند دریافت مشاوره از آنها می دانند.

چرا که ساخت تابلو سازی چلنیوم به دلیل انعطاف پذیر بودن و عدم نیاز به مهارت های خاص و تجربه و سابقه بالا، به مراتب سهل تر و آسان تر از نئون پلاستیکی است که مانند نئون سازی نیازمند بسیاری مهارت هاست و در مراحل ساخت آن از حرارت و برشکاری های مختلف استفاده می شود.

در اصل نقش چلنیوم دقیقا مشابه نقش تابلو سازی فلکسی فیس در دهه ۸۰ است.

همان سالهایی که افراد غیر متخصص شروع به بهره برداری بی رویه و نادرست از این تابلو سازی شکیل تازه وارد کردند. و البته نتیجه اش نابودی کامل آن شد.

همین وضعیتی که امروز شاهد آنیم. شاید روزی چلنیوم هم به شدت منفور و منسوخ شود، اگر این روال درپیش گرفته شده از جانب برخی تابلو سازی ها به قوت خود ادامه پیدا کند.

که هر روز بخاطر کم کردن قیمت و رقابت البته ناسالم، از کیفیت آن کاسته می شود و متاسفانه مشنریان هم به تنها چیزی که اهمیت می دهند قیمت است و قیمت.

مبنای تعرفه های تابلو سازی چلنیوم

نخست بایست در نظر داشته باشید که اساس محاسبه قیمت انواع حروف برجسته نظیر حروف چلنیوم – نئون پلاستیک – لترمکس – حروف استیل – حروف برنجی و یا مسی کلاً متر دور محیط حروف است.

که با نرم افزار کورل دراو (corel draw ) دقیقاً قابل محاسبه میباشد و اگر هم بخواهیم بصورت تجربی برآورد کنیم میتوان به ازای هر متر طول نوشته ۴ الی ۵ متر محیط در نظر گرفت.

قبل از اینکه درمورد قیمت حروف برجسته چلنیوم صحبت کنیم لازم است به مواردی که در قیمت حروف چلنیوم موثر است اشاره داشته باشیم تا مشتریان عزیز با در نظر گرفتن این موارد قیمت ها را مقایسه بفرمایند.

اول اینکه فونت حروف و یا همان ضخامت حروف چلنیوم و طرح مود نظر در قیمت حروف چلنیوم موثر است ، تا قطر قلم ۱۵ سانتیمتر یه قیمت و از ۱۵ سانتیمتر به بالا قیمت ها متفاوت میباشد.و هرچه ضخامت حروف بیشتر باشد چون تعداد لامپ smd و طلق پلکسی بیشتری مصرف میشود قیمت نیز متفاوت میباشد.

دوم اینکه با توجه به تنوع و کیفیت اجناس چینی و اصلی که از درجه یک تا درجه ۳ در بازار با انواع برند ها و قیمت ها وجود دارد قیمت حروف چلنیوم نیز به اجناس مصرفی آن بستگی دارد.

دسته‌ها: Uncategorized

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

Avatar placeholder

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *