تابلو سازی لترمکس

Blog page
banners-outdoor-signs-2d-and-3d-sign-boards-name-plate-glow-signs

تابلو سازی لترمکس

*****

این دسته از تابلو های تبلیغاتی نیز از انواع تابلوهای برجسته محسوب می گردد و از لحاظ ساختاری مانند سایرتابلوهای برجسته می باشد.

آموزش ساخت برجسته لترمکس همچون مراحل ساخت برجسته تابلو سازی چلینیوم می باشد که در بخش مربوطه توضیح داده شده جهت ورود به بخش مرحله مرحله با ساخت تابلو سازی چلنیوم کلیک کنید.

تاریخچه تابلو سازی حروف برجسته

تاریخچه تابلوهای برجسته به این ترتیب است که اولین نمونه برجسته ها ، تابلو سازی برجسته فلز می باشد (که قابلیت انتشار نور را ندارد)بعد از آن برجسته نئون پلاستیک بود که بخاطر مشکلات نورپردازی نامناسب نئون ، منسوخ و جای خود را به تابلو برجسته پلاستیک با نور ال ای دی (led) داده و در ادامه تابلو برجسته چلینیوم و در نهایت لترمکس به بازار تابلوهای تبلیغاتی راه پیدا کرده .بجز تابلو برجسته فلز که از لحاظ نور پردازی متفاوت خواهد بود مابقی برجسته ها تنها در تنوع رنگ و سلیقه مشتری متفاوت خواهد بود.

تفاوت تابلو سازی چلنیوم با لترمکس

تابلو حروف برجسته لترمکس همچون چلنیوم از یک رویه ویک لبه ساخته میشود و در هر دومورد بعداز لبه کاری و برجسته نموده رویه برای نور پردازی از زیر سازی pvcهشت یا ده میل و ال ای دی smdاستفاده میگردد.

تنها تفاوت چلنیوم و لترمکس لبه آن خواهد بود در هر دو مورد لبه از جنس آلومینیوم استفاده شده ولی در لترمکس دو شیار پلاستیکی بر روی لبه آلومینیومی تعبیه گردیده که باعث میشود نور از این شیارها انتشار پیدا کند.